Služby

Služby, ktoré pomáhajú zarábať.

Outsourcing

Outsourcing

Máme rozsiahle zdroje a rozsiahle know-how na optimalizáciu vášho pracovného toku. Bez ohľadu na to, či ide o agentúru so skúsenosťami s malými a strednými podnikmi alebo s priemyslom - ako externý poskytovateľ služieb sme vždy na vašej strane pri všetkých otázkach týkajúcich sa výroby a dizajnu médií a pripravujeme pre vás ideálnu stratégiu nákladovo a časovo efektívnej práce!

Viac

Qualitätsstandard Corporate Design

Corporaty Dizajn

Iniciatíva Corporate Design smernice kvality pre profesionálny firemný dizajn, a tak robí ďalší krok na zvýšenie úrovne kvality a povedomia o procesoch podnikového dizajnu. Splnili sme kritériá iniciatívy Corporate Design - pečať nám bola udelená spoločnosťou init_cd za našu prácu. Zaviazali sme sa dodržiavať tieto štandardy kvality, špecialistí schopní niesť pečať kvality pre firemný dizajn.

Design Austria Mitglied

Prečo s nami pracovať?

Pri práci na sa zameriavame na potreby a očakávania vašich koncových používateľov, nielen na špecifikáciu. Nepretržité testovanie používateľov a implementácia spätnej väzby zaručujú produkt, ktorý vaši používatelia skutočne chcú.

Werberat Pro Ethik Siegel

Obchodné myslenie

Pracovali sme na našich vlastných startupoch, takže poznáme váš boj. Chceme byť vaším partnerom a pozrieť sa na váš produkt z obchodného hľadiska. Na startupy je omnoho viac ako len na technológiu a my sme radi, že ju prijmeme.

Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur
Designerpart Designagentur